Styliści godni zaufania

Maja - Stylista Pierre Lupina

Bardzo dobrze czuje się w połączeniu stylu klasycznego z nowoczesnym. Fascynuje ją magia kolorów, która wyraża charakter człowieka i podkreśla precyzyjne strzyżenie.

Magda - Stylista Pierre Lupina

Magda jest osobą sumienną. Lubi precyzję w wykonywanych czynnościach. Gdy podejmuje się jakiegoś zadania zawsze daje z siebie 100%.

Patrycja - Stylista Pierre Lupina

Patrycja uwielbia upięcia fantazyjne oraz perfekcyjne strzyżenie uzupełnione pięknym kolorem. Fryzjerstwo dla niej, to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

Sylwia - Stylista Pierre Lupina

Klasyczne strzyżenie z odrobiną awangardy połączone z nowoczesną koloryzacją, to jej specjalizacja. Sylwia jest specjalistką od najnowszych trendów mody.

Dorota - Stylista Pierre Lupina

Pracowitość, dążenie do perfekcji, otwartość na ludzi, ciekawość świata i przede wszystkim „artystyczna dusza” - to Dorota. Z łatwością odnajduje odpowiednią stylizację, która podkreśla urodę.

Patrycja - Stylista Pierre Lupina

Jest osobą pracowitą, sumienną i otwartą na potrzeby klienta. Fryzjerstwo stanowi dla niej prawdziwą pasję. W każdą fryzurę wkłada całe serce, aby wykonać ją najlepiej jak potrafi. Zawsze stara się, aby efekt końcowy jej pracy był odzwierciedleniem życzeń klienta.

Karina - Stylista Pierre Lupina

Dla Kariny piękne włosy, to zdrowe włosy. Uważa, ze odpowiednio dobrane składniki aktywne w pielęgnacji potrafią wydobyć z włosów ich naturalne piękno. Uwielbia tworzyć koloryzacje subtelne, ale nie stroni tez od kreatywnych i odważnych efektów swojej pracy .

Iwona - Stylista Pierre Lupina

Iwona jest pracowitą i sumienną osobą. Dobrze czuje się w klasycznej, ale też niebanalnej koloryzacji. Lubi naturalność i prostotę. W stylizacji szuka prostych sposobów, które dają klientom najlepsze i zadowalające efekty.