Dlaczego warto skorzystać z usług fryzjerskich właśnie w Pierre Lupina?

Szukasz fryzjera stylisty, który z maksymalną pieczołowitością zajmie się Twoimi włosami i stworzy fryzurę, w jakiej będziesz wyglądać i czuć się znakomicie? Przyjdź do Instytutu Fryzjerstwa Pierre Lupina! Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Podajemy aż osiem powodów:

1) Świetnie przygotowani styliści

Nasza kadra to doświadczeni profesjonaliści. Znają najnowsze trendy i potrafią wydobyć z fryzury prawdziwe piękno. Utrzymują najwyższy poziom dzięki szkoleniom regularnie przeprowadzanym przez ekspertów zewnętrznych. Możemy się też pochwalić wysokimi pozycjami w prestiżowych konkursach fryzjerskich, na przykład Color Trophy organizowanym przez L’Oréal.

2) Najwyższe standardy obsługi klienta

Skupiamy się nie tylko na wykonaniu idealnej fryzury. Zależy nam, by klient poczuł się komfortowo, bezpiecznie i przyjemnie. Wiele osób chwali nas za sympatyczną, relaksującą atmosferę oraz brak pośpiechu. Możesz sprawdzić szczegóły w serii filmików.

3) Profesjonalna diagnoza

Zanim rozpoczniemy pracę z włosami, poddajemy je szczegółowej diagnozie. Za pomocą kamerki powiększającej badamy strukturę włosa. Przeprowadzamy też wywiad z klientem: dopytujemy, jak włosy zachowują się na co dzień, jak wygląda ich pielęgnacja itp.

4) Fryzura szyta na miarę

Każde strzyżenie włosów traktujemy jak indywidualny projekt idealnie dopasowany do potrzeb, oczekiwań i charakteru klienta. Na czym dokładnie to polega? Przeczytaj na naszym blogu.

5) Swobodne układanie się włosów

Dbamy o to, by nowa fryzura wyglądała wspaniale nie tylko zaraz po wyjściu z salonu. Zastosowana przez nas technika strzyżenia sprawia, że włosy układają się swobodnie także w warunkach domowych, a więc nie trzeba tracić wiele czasu na doprowadzanie ich do porządku. Wspominamy o tym tutaj.

6) Najlepsze kosmetyki

Wykorzystujemy luksusowe kosmetyki marki Kerastase, które pierwszorzędnie radzą sobie z każdym typem włosów. Widowiskowo odżywiają i regenerują skórę głowy, a także włos od nasady aż po końcówkę. Więcej dowiesz się tutaj.

7) Bezpieczeństwo koloryzacji

Dzięki środkom zastosowanym w naszym Instytucie uzyskujemy wymarzony kolor. Klient może też do woli zmieniać barwę włosów, nie martwiąc się, że się zniszczą. Sekret tkwi w specjalnym kosmetyku do zadań specjalnych – Smart Bond. Pisaliśmy o nim tutaj.

8) 48 godzin gwarancji

Zarówno w przypadku strzyżenia, jak i koloryzacji, zapewniamy gwarancję na nasze usługi. Dzięki temu każdy ma szansę na spokojnie przyjrzeć się swojej nowej fryzurze i upewnić się, czy czuje się w niej dobrze. W ciągu 48 godzin od spotkania bezpłatnie wykonujemy ewentualne poprawki.

Chcesz na własnej skórze poczuć to, o czym napisaliśmy? Wystarczy umówić się na bezpłatne konsultacje. Zapraszamy do nas!