Pielęgnacja włosów szyta na miarę – na czym to polega?

Przyjemne w dotyku, jedwabiste, zdrowe, mocne i lśniące włosy – kto o takich nie marzy? Pragniesz uzyskać taki efekt i na dobre pozbyć się zniszczonych kosmyków, ale stosowane przez Ciebie środki nie pomagają? Rozwiązaniem jest pielęgnacja szyta na miarę, czyli dopasowana idealnie do wymagań Twoich włosów oraz celująco trafiająca w problemy, z jakimi się zmagasz.

Od wielu lat nasz instytut współpracuje z marką Kerastase. Oferuje ona szeroką gamę produktów oraz liczne rytuały i protokoły pielęgnacyjne, w których wykorzystano najwyższą technologię pozwalającą na uzyskanie pożądanego efektu. Ta luksusowa marka istnieje na rynku od ponad pięćdziesięciu lat. Stosowane składniki dobiera się z największą pieczołowitością, by razem tworzyły potężną dawkę odżywienia włosów.

Dzięki różnorodności kosmetyków z linii Kerastase możemy „uszyć na miarę” pielęgnację dla każdego. Krawiec drobiazgowo zdejmuje potrzebną miarę, dzięki czemu może uszyć sukienkę znakomicie pasującą do Twoich kształtów. Tak samo my podczas konsultacji starannie zlokalizujemy każdą potrzebę Twych włosów, a więc będziemy w stanie zaprojektować świetnie dobraną pielęgnację.

Nasi Styliści mają bogatą wiedzę na temat produktów marki Kerastase, więc mogą z łatwością wybrać odpowiedni rytuał i zastosować go w salonie. Każde włosy są inne, więc nie wykonujemy takiej samej pielęgnacji w przypadku wszystkich klientów. W naszym menu pielęgnacyjnym mamy naprawdę wiele różnorodnych wariantów. Dlatego za każdym razem wykorzystujemy je w innych kombinacjach, odpowiadających na problemy i oczekiwania konkretnej osoby. Otrzymasz więc spersonalizowany, indywidualny rytuał, „uszyty” tylko i wyłącznie dla Ciebie.

Co więcej, wystarczy, że przyjdziesz na bezpłatne konsultacje, a zaproponujemy Ci profesjonalnie dobrany program pielęgnacyjny do przeprowadzenia samodzielnie w domu. Regularnie korzystając z dobrodziejstwa Kerastase, wkrótce zauważysz, że Twoje włosy odzyskują najlepszą kondycję, stają się wyraźnie piękniejsze i pełne witalności.

Tags: