Jak zostać wykwalifikowanym stylistą fryzur w ekskluzywnym salonie?

Sprawia Ci przyjemność upinanie mniej lub bardziej misternych fryzur? Od dzieciństwa z radością podcinasz włosy sobie i członkom rodziny? Uwielbiasz śledzić najnowsze trendy w dziedzinie strzyżenia i koloryzacji? Myślisz, że spodobałaby Ci się praca w ekskluzywnym salonie fryzjerskim? Czujesz, że fryzjerstwo to naprawdę coś, co chcesz robić w życiu? Pomożemy Ci rozwinąć tę pasję!

Nie musisz mieć przygotowania teoretycznego i ukończonej szkoły fryzjerskiej. W Instytucie Fryzjerstwa Pierre Lupina umożliwimy Ci zdobycie wymarzonego zawodu niezależnie od Twojego obecnego doświadczenia. Jeśli naprawdę w głębi serca pragniesz być fryzjerem stylistą, nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy Twój zapał, energia i determinacja.

Jak dokładnie to wygląda? Jeśli rozmowa kwalifikacyjna przebiegnie pomyślnie, zaprosimy Cię do udziału w naszych wewnętrznych szkoleniach, w trakcie których odkryjesz tajniki fryzjerstwa. Podczas intensywnych sześciu miesięcy uporządkujesz wiedzę i zdobędziesz nową, zaznajomisz się z miejscem pracy i używanymi produktami, poznasz techniki strzyżenia i koloryzacji.

Bardzo starannie przekażemy Ci istotne aspekty teoretyczne tego typu pracy. Przygotuj się również na dużą dawkę praktyki pod okiem stylisty – wszak bez tego nie nauczysz się w pełni, jak radzić sobie z każdym typem włosów. Szkolenia ze strzyżenia odbywają się  w naszym Instytucie, natomiast sekretami koloryzacji podzielą się specjaliści z Akademii L’Oreal Professionnel. Zaznajomimy Cię też z czymś, co w naszym Instytucie jest niezwykle ważne – ze standardami obsługi klienta.

Szkolenia kończą się egzaminem. Jeśli uzyskasz wynik pozytywny, staniesz się samodzielnym, świetnie wykwalifikowanym i w pełni gotowym do działania fryzjerem stylistą. Z radością przyjmiemy Cię do naszego zespołu. Znając już dobrze ludzi, miejsce i obowiązujące standardy, bez problemu wejdziesz w swoją wymarzoną rolę.

Chcesz wkroczyć na taką ścieżkę? Czujesz, że odnajdziesz się w tym jak ryba w wodzie? Nie możesz się doczekać, by wziąć nożyczki w dłoń i zacząć tworzyć piękno? Śledź naszego fanpage’a, gdzie regularnie ogłaszamy informacje o kolejnym naborze. Może to właśnie Ciebie szukamy?

Tags: ,