Jak sprawić, by koloryzacja włosów była maksymalnie bezpieczna?

Chcesz rozjaśnić fryzurę lub kompletnie zmienić kolor, ale boisz się, że włosy ulegną zniszczeniu? Pamiętaj, że mimo wszystko koloryzacja i rozjaśnianie to zabieg chemiczny, który bez odpowiedniego zabezpieczenia może mieć negatywny wpływ na jakość włosów.

Właśnie dlatego powstało nowatorskie rozwiązanie w postaci kosmetyku Smart Bond od L’Oreal Professionnel. Używamy go w naszym Instytucie przy wielu koloryzacjach i klientki są zachwycone! To agent do zadań specjalnych – stosowany w trakcie koloryzacji z powodzeniem dba o to, by włosy nie zniszczyły się. Dlatego decydując się na Smart Bond, możesz zmieniać kolor włosów tak często jak makijaż.

Smart Bond działa w miejscu ubytku włosa, skutecznie wzmacniając i ochraniając każdy kosmyk. Zawartość kwasu maleinowego sprawia, że włosy nie są podatne na zniszczenia. Natomiast obecność ceramidów i polimerów cudownie wpływa na miękkość i blask fryzury. Dzięki temu zyskujesz nie tylko wymarzony kolor, ale także zdrowe, mocne i piękne włosy.

Brzmi rewelacyjnie, prawda? Niezależnie od tego, czy to Twoja pierwsza koloryzacja, czy stosujesz ją regularnie, Smart Bond ułatwi Ci zachowanie zachwycających, pełnych życia włosów. Zadziała jak solidna tarcza ochronna. Jeśli chcesz skorzystać z tej szczególnej ochrony, zapraszamy do naszego Instytutu. Pamiętaj, że po koloryzacji dajemy aż 48 godzin gwarancji! Dzięki temu na spokojnie przyjrzysz się włosom i upewnisz się, że to dokładnie to, o czym marzysz.

Tags: