4 najnowsze trendy w koloryzacji włosów

Wielkimi krokami zbliża się lato. To idealna okazja, by wypróbować nowy kolor włosów. Co jest teraz na topie? Jednolita kolorystyka, stopniowane odcienie, a może szalona feeria barw? Obecnie kolor staje się tak ważny, jak makijaż – możesz za jego pomocą skutecznie wydobyć prawdziwe piękno, podkreślić charakter i nastrój, wyeksponować styl życia.

W tym roku trendów w koloryzacji włosów jest mnóstwo. Przygotowaliśmy cztery najciekawsze. Sprawdź, która z propozycji pasuje do Ciebie najbardziej.

Foilyage

Pierwszy raz eksperymentujesz z kolorem i nie chcesz radykalnych zmian? A może po prostu lubisz jasne pasemka? Jeśli tak, to pomyśl o foilyage i zafunduj włosom naturalnie wyglądające refleksy. Miedziane lub złote odcienie na całej długości lub na końcach fryzury niesamowicie rozjaśnią i ocieplą aktualny kolor. Kosmyki będą wyglądać jak pocałowane przez słońce. Dobrze się skomponują z dowolną wakacyjną kreacją.

Pastele

Delikatne odcienie błękitu, różu czy zieleni znakomicie komponują się i z blondem, i z ciemniejszymi włosami. Możesz potraktować pastelami całość włosów albo jedynie wybrane kosmyki. Pastelowe akcenty pierwszorzędnie ożywią fryzurę i nadadzą jej niedbałej elegancji. Szybko zauważysz, że taka barwa dobrze pasuje zarówno do sytuacji formalnych, jak i do spotkań ze znajomymi.

Chłodny/ciepły blond

Jasne włosy wciąż są w modzie – i nic dziwnego, gdyż bezbłędnie kreują świeży i lekki wygląd. Ciepły i chłodny blond często występują oddzielnie, ale czemu ich umiejętnie nie połączyć? Z pomocą subtelnej mieszanki tych odcieni świetnie wydobędziesz blask włosów i odświeżysz fryzurę. Poczekaj tylko, aż zobaczysz promienie słońca tańczące w Twych kosmykach.

Rainbow hair

Mieszanka wielu kolorów przyciągnie spojrzenia jak magnes. Ilość i rodzaj barw zależy tylko od Twojej fantazji. Możesz wybrać żywe kolory albo zdecydować się na przyjemne pastele. Praca nie pozwala Ci na takie szaleństwa? Pomyśl o ukrytym rainbow hair, czyli tęczowych barwach na spodniej części włosów. Wtedy bez problemu schowasz wszystkie kolory w ciągu dnia, a wyeksponujesz je w czasie wolnym.

Udało Ci się znaleźć coś dla siebie? Jeśli tak, zapraszamy do naszego Instytutu na bezpłatne konsultacje. Sprawdzimy, jak wiele pracy wymaga uzyskanie wymarzonego przez Ciebie efektu. Poza tym zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy do dyspozycji nowoczesną gamę koloryzacji, pozwalającą na uzyskanie nieskończonej ilości intensywnych oraz pastelowych barw. Możemy też zastosować odżywki koloryzujące, które działają jak farba i zawierają rewelacyjny kompleks pielęgnacyjny. Podaruj swoim włosom przynajmniej odrobinę nowego koloru!