Strzyżenie włosów tak, by układały się swobodnie – czy to możliwe?

Włosy zaraz po wyjściu od fryzjera z reguły wyglądają olśniewająco i świetnie się układają. Niestety już po pierwszym myciu pojawia się problem. Samodzielne układanie fryzury, zwłaszcza rano, często stanowi prawdziwy koszmar i bezlitośnie pochłania cenne minuty. Nierzadko wymaga użycia całego arsenału przyrządów. Czy możesz zaoszczędzić czas i nerwy związane z doprowadzaniem niesfornych kosmyków do porządku?

Styliści fryzur w naszym Instytucie niezmiennie wyznają motto: „Precyzyjnie ostrzyżone włosy, które swobodnie się układają”. O co tu chodzi? Z pełnym profesjonalizmem dbamy, by wykonane przez nas strzyżenie nie wymagało potem długiej pracy nad włosami. Jeśli po wizycie u nas umyjesz głowę, modelowanie fryzury nie zajmie Ci dużo czasu, bo włosy będą się układać w naturalny sposób.

W czym tkwi nasz sekret? Strzyżemy zgodnie z kierunkiem wyrastania włosa. U znacznej większości osób włosy wyrastają bezpośrednio w dół, jednak zdarza się, że rosną w różnych kierunkach. Niejednokrotnie na głowie tworzą się tzw. wicherki, które są niesforne i sprawiają ogromne trudności w układaniu fryzury. Podczas strzyżenia zawsze dbamy o to, aby na siłę nie zmieniać naturalnego kierunku wzrostu włosa, a wszystkie napotkane po drodze trudności potrafimy wykorzystać na plus dla uzyskania perfekcyjnego efektu końcowego. Właściwie naszą pracę z włosami można nazwać rzeźbieniem fryzury, a nie samym strzyżeniem. Dzięki temu codzienne dbanie o dobrą prezencję włosów stanie się dla Ciebie przyjemnością i zajmie jedynie chwilę.

Wykonując strzyżenie, dbamy też o odpowiednie dopasowanie fryzury do klienta. Chodzi tu nie tylko o dobór cięcia do rysów twarzy i kształtu czaszki, ale też do charakteru, wizerunku i wykonywanego zawodu. W związku z tym obowiązkowo przeprowadzamy krótki wywiad, by dowiedzieć się o danej osobie wszystkiego, co potrzebne do rozpoczęcia stylizacji. Możesz mieć pewność, że jeśli Twoja praca wymaga konserwatywnego, stonowanego wyglądu, nie stworzymy Ci na głowie szalonej, rzucającej się w oczy fryzury.

A czy pamiętasz te chwile z przeszłości, gdy fryzjer miał podciąć „tylko końcówki”, a tu po paru ciachnięciach połowa włosów spadała pokonana na podłogę? W ten sposób Twoja długa fryzura nagle przestawała być taka długa. U nas jeden centymetr to faktycznie jeden centymetr. Jeżeli nie chcesz, byśmy ucięli więcej, to po prostu nie utniemy.

Myślisz o zmianie wyglądu, ale nie masz pewności, jakie cięcie będzie najbardziej korzystne? Zapraszamy do naszego Instytutu, gdzie podczas bezpłatnych konsultacji zaproponujemy Ci, co możemy zrobić z Twoją fryzurą. Jeżeli po konsultacjach zdecydujesz się oddać swoje włosy w nasze ręce, pamiętaj, że dajemy czterdzieści osiem godzin gwarancji na strzyżenie. Zdążysz wrócić do domu, na spokojnie przyjrzeć się zmianom i usłyszeć zdanie znajomych oraz rodziny.

Tags: